גדר חשמלית לבעלי חיים כולל גדר חשמלית לסוסים

גדר חשמלית קבועה ניידת למניעת חדירת בעח מזיקים

גדר חשמלית לשמירה על בעלי חיים גדר חשמלית להגדרת טריטוריה כל אחד ואחת שהחליטו לאמץ חיית מחמד כמו כלב או חתול, מכיר את הקושי של הימים הראשונים. חיית המחמד שלנו עוד לא מכירה את השטח, לא הגדירה לעצמה טריטוריה ואנחנו מפחדים לשחרר אותה באופן עצמאי מהחשש שתברח ולא תדע לאן לחזור. גדר חשמלית מסייעת לנו לפתור את החשש, כאשר באמצעות קולר המחובר לצוואר החיה, היא לומדת את ההתניה בין קירבה לגדר לבין תחושת הרטט. כך, גדר חשמלית מאפשרת לחתול או לכלב שלנו לבין את השטח שלה ולהכיר את הטריטוריה. לא בכדי חוות אילוף מתקינות גדר חשמלי בחוות, אלה מאפשרות לימוד מהיר ויעיל שתורם גם לנו, כבעלים, תחושת ביטחון שהחיה האהובה לא בורחת ולא הולכת לאיבוד.

גדר חשמלית לסוסים

חוות לגידול סוסים, לרכיבה ולאילוף נוטות להתקין גדר חשמלית סביב שטחי המחיה של הסוסים. האפשרות הזו, של גדר חשמלית, הינה טובה בהרבה מגדרות תיל ומגדרות מסוגים אחרים. הסוסים אינם נפצעים או נחתכים, אלא מרגישים רטט שיוצר להם תובנה על משמעות הקרבה לגדר. גדר חשמלית יעילה מאוד בתחום הזה, כיוון שהיא מאפשרת לנו להיות בטוחים שהסוסים נמצאים בשטחם, ויחד עם זאת מסירה מאיתנו את החשש שמא יפגעו בעצמם. לאחר התקנת גדר חשמלית תלו שילוט סביב ההיקף כולו, על מנת להרחיק גורמים עוינים שיירתעו ויתרחקו. ניתן לשלוט בעוצמת הזרם של גדר חשמלית, כך שאין חשש כי עוצמת הזרם תהיה גבוהה או נמוכה מדי - זה תלוי ברצונכם ובצורך האישי שלכם.

גדר חשמלית לבעלי חיים - מגוון אפשרויות

ניתן למצוא גדר חשמלית בסגנונות רבים. יש גדר חשמלית המתאימה לבית מגורים עם חצר פרטית, ויש גדר חשמלית שמתאימה לחוות אילוף גדולות במיוחד ואף מותחן כבל לגידור עדרים במרעה. כאשר בוחרים גדר חשמלית, חשוב לשים לב לכמה פרמטרים שמנחים את הבחירה: ראשית, אורך הגדר והיקפה. שנית, חשוב שתדעו כי ישנן אפשרויות רבות של מערכות בקרה, שנאים, מצלמות ומוניטורים אותם ניתן להוסיף בכל שלב. השתדלו לבצע את כל התהליך בעזרת אותו איש המקצוע על מנת להבטיח שהאיכות אחידה והאחריות מובטחת. התקנת גדר חשמלית ישנם שלושה שלבים מרכזיים בהתקנת גדר חשמלית, כאשר כדאי להכיר אותם גם אם העבודה נעשית איש מקצוע, וזאת על מנת לחשב נכון את הזמנים ולהיערך בצורה טובה. ראשית, מונחים היסודות, כלומר מרכז הגדר של מערכת הבקרה במיקום המתאים לכך. לאחר מכן, מסמנים מספר נקודות היקפיות שמנחות את שזירת החוט ומרכיבי הגדר. בשלב שלאחר מכן, משלימים את סיבוב הגדר סביב הנקודות המסומנות. בשלב האחרון, מרכיבים את התוספות של מערכות הבקרה ומחברים את נקודות הציון לתשתית החשמלית. כמובן, שכל אלה נעשים תוך משנה זהירות של אי קירבה למים או למיקומים מוטעים שיכולים לגרום לתקלות בשלב מאוחר יותר.
 
בחזרה לרשימת המאמרים המלאה >> 

Powered by Artvision | Truppo Websites