גידור חשמלי

גדר חשמלית לחקלאות ולביטחון – בשטח מאז 1950

ראובן יפה הינו היצרן הראשון (מאז 1950) והמוביל בארץ של מחוללי פולסים ("רועה אלקטרוני") לשימושי גדר חשמלית, לענפי החקלאות השונים ולצרכים ביטחוניים ( גדר חשמלית הכוללת מערכת התראה )

מאז היווסדה החברה מייצרת מגוון מחוללי פולסים המיועדים במיוחד לכל אזורי האקלים השונים בישראל ומתאימים לצרכים חקלאיים וביטחוניים תוך התאמה לשיטות הגידור החשמלי השונות אשר פותחו ע"י החברה ותוך צבירת ידע,ניסיון רב , למידה מתמדת ושיתוף פעולה עם לקוחותינו הרבים

החברה עוסקת בייצור , אספקה , הדרכה והתקנה של מכשור וציוד גידור חשמלי ובמגוון תצורות של גדר חשמלית. מתן שרות שדה,ייעוץ ופיתרונות ייחודיים ללקוחות בכל רחבי הארץ ובחו"ל. מחוללי הפולסים בעלי אישור בטיחותי של צה"ל ומיוצרים בהתאם לתקןEN61011 ובאישור מכון התקנים הישראלי. בנוסף החברה הינה נציגה בלעדית של חברת DARE ארה"ב אשר מייצרת ציוד ומבודדים לשימושי גדר חשמלית.

למה משמשת גדר חשמלית?

הגדר נועדה לשמור על שטח מסוים ולתחום אותו, כך שלא יצאו ויכנסו אליו אלה שאינם מורשים או רצויים. גדר חשמלית מתאימה לבתים פרטיים שכוללים חצרות, כך שהתקנת הגדר מרחיקה לחלוטין פורצים וגנבים. כמו כן,  מתאימה גם לבעלי חיות מחמד כפי שיפורט בהמשך. ישנה גדר המתאימה לשמירה על כלי רכב והגנתם מפני המבקשים להזיק ולגנוב. הגדר מורכבת בדרך כלל מסלילי מתכות המחוברים למעגלים אלקטרוניים פנימיים וחיצוניים, כאשר לאלה ניתן לחבר מצלמות ומערכות בקרה המאפשרות שליטה מלאה ביוצאים ובנכנסים. באמצעות התקנת גדר שכזו ניתן לדעת בכל רגע מהם החפצים או האנשים הקרובים אל הגדר, וכמו כן להיות בטוחים שהביטחון שלנו נשמר.

מי מתקין גדר חשמלית?

רבים סוברים כי התקנת גדר חשמלית ניתנת לעשייה עצמאית. זו לא טעות גמורה, אך מומלץ מאוד להיעזר באיש מקצוע או בחברה ותיקה המתמחה בתחום הזה. חשוב לבחור נכון את סוג הגדר, להתאים את מערכות הבקרה ולצרף את כל האביזרים שמקלים על תפעול הגדר. כל אלה בעייתיים לעשייה עצמאית כשאין רקע בתחום. בגלל שמדובר במעגלים אלקטרוניים אין לנו אפשרות לעשות זאת בצורה חובבנית כיוון שזה עלול להיות לא מועיל, מתסכל ואף מזיק לאורך זמן. כדי להבטיח שהגדר פועלת בצורה הטובה והיעילה ביותר התייעצו עם מומחה ותנו לו להדריך אתכם.

גדר חשמלית - טיפים שימושיים

כאשר אתם מתחילים בהליך התקנת גדר, בדקו ראשית הצעות מחיר ובחרו את המתאימה לכם ביותר. כדאי לבחור בזו המציעה את מרבית התוספות האפשריות מבחינת שילוט ומערכות בקרה. בדקו מראש את מספר שנות האחריות על כל מרכיבי המערכת ואל תתפשרו על אחריות קצרה. במקרים רבים תינתן אחריות רק על השנאים ומוקדי הבקרה ולא על החלקים הנוספים כך שחשוב שתדעו להיערך בהתאם. חשוב שתדעו כי בשוק הגדרות קיימים עיצובים וסגנונות רבים ואין כל סיבה להתפשר על עיצוב מינימאלי שאינכם שלמים איתו