מהו מחסום חשמלי

מחסום חשמלי נועד בראש ובראשונה לאפשר תחושת ביטחון. ישנו מחסום חשמלי המותקן בכניסה לחצר פרטית ונועד לאפשר פרטיות וביטחון, ישנו גם מחסום חשמלי המוצב בכניסה לחניה פרטית וישנו גם מחסום חשמלי המותאם לחניונים ציבוריים ולבנייני מגורים. מחסום חשמלי, כאמור, נועד בראש ובראשונה לחזק את הביטחון, אך עם זאת גם להגדיר את השטח, לתחום את הכניסה ובשנים האחרונות אף ליצור מראה אטרקטיבי, מעוצב וקלאסי יותר. התקנת מחסום מהסוג הזה מחליפה את הגדרות והמחסומים מהסוג הישן יותר, ומאפשרת כניסה ויציאה בטוחה, יעילה ומהירה יותר למרחבים הפרטיים שלנו. 

מחסום חשמלי - יתרונות

קודם כל, מחסום חשמלי, כשמו כן הוא, פועל על ידי מנוע ולא מופעל בצורה ידנית. כבר לא צריך לצאת מרכב, לחפש המפתח, לגשת לשלשלאות ולעשות זאת שוב לאחר שנכנסים לחנייה. באמצעות לחיצה על שלט נפתח מחסום חשמלי וכך, בלחיצה שנייה, נסגר. מדובר בשיטה נוחה מאוד ביחס לשיטות ישנות. יתרון נוסף קשור בהשקעה הכספית. באופן יחסי, התקנת מחסום חשמלי איננה כרוכה בהשקעה גדולה, וכך גם התפעול והתיקון במידת הצורך. יתרון ההשקעה בולט יותר בבניינים משותפים בהם התשלום מתחלק והופך משתלם יותר עבור כולם. אם רכשתם מנוע איכותי, הרי לכם יתרון נוסף. על אף שזה נשמע ברור מאליו, צרכנים רבים מדווחים כי התקנת מחסום חשמלי שפועל על מנוע איכותי לא התקלקל במשך שנים רבות ופעל בתדירות גבוהה ללא כל הפסקות, חריקות ושחיקת הצירים. 

איך בוחרים מחסום חשמלי?

קודם כל, שאלו את עצמכם למה אתם צריכים מחסום חשמלי. האם זה בכדי לשמור על החצר, לשמור על החניה, לשמור על ציוד חקלאי, לאפשר כניסה נוחה וכולי. לאחר שעמדתם על הצרכים, בדקו את התשתיות הקיימות, כלומר את השטח הנתון לבניית המחסום, וזאת כמובן בעזרת איש מקצוע. עם הידע הזה גשו לבחור את המחסום המתאים ביותר מבחינת סוג המנוע, כיוון הפתיחה, חוזק החוליות, כובד החומרים ומהירות פתיחת השער. בדקו מראש את תנאי הרישיון והאחריות שיצרן המחסום מציע, כך גם את עלות החלפים, האביזרים המשלימים והתיקונים השוטפים.

מחסום חשמלי - חשוב לדעת

בכל הקשור למחסום חשמלי, מומלץ שלא לעשות את הבדיקה והרכישה באופן עצמאי. כדי למנוע תסכול והשקעות מיותרות, התייעצו עם איש מקצוע ושכרו את שירותיו. חשוב שתדעו כי ישנה טכנולוגיה המתגברת על מצבים של הפסקות חשמל, ולכן כדאי שתדרשו זאת בטרם ההתקנה. כמו כן, חברות רבות מציעות עיצובים שונים למחסומים, כך שאין צורך שתתפשרו על מחסום שאינו נראה לכם מבחינה דקורטיבית, זה יצריך השקעה נוספת אך שביעות הרצון שלכם היא שקובעת את הצלחת התהליך. ערכו השוואת מחירים קפדנית בטרם העסקת איש המקצוע כיוון שיש פערים עצומים בין מתקין אחד לשני.

Powered by Artvision | Truppo Websites