שערים חשמליים מעוטרים

שערים חשמליים מעוטרים

שערים חשמליים נועדו לאבטח ולשמור על רכבים, שטחים וציוד. ברוב המקרים, שערים חשמליים מותקנים בכניסה לחניות פרטיות, חניונים ומשטחים ציבוריים. ישנם גם מקרים בהם שערים חשמליים נועדו לאבטח בניינים או מתקנים מסוימים. שערים חשמליים מעוטרים נועדו לתת מענה לרצון האנשים לשלב בין יעילות לבין דקורציה. העיטורים משווים לשער מראה מעוצב ומושקע, שמתגבר על צורת המתכת והברזלים הסטנדרטית. בשנים האחרונות שערים חשמליים מעוצבים הפכו נפוצים יותר, ככל הנראה מהתפתחות עולם העיצוב שהפך לחלק בלתי נפרד מכל בית פרטי, משרד ועסק. ישנן אפשרויות רבות לסוגים, צורות ועיצובים כפי שנפרט בהמשך. 

סוגי שערים חשמליים מעוטרים

כשאנחנו בוחרים שערים חשמליים, חשוב לנו שיהיו יעילים ויעמדו במבחן הביטחון, אך עם זאת, בשל גודלם והבולטות שלהם למרחק, יש לנו גם רצון שיהיו מעוצבים, מעוטרים ונעימים למראה. בשנים האחרונות חברות המייצרות שערים חשמליים וגדרות חשמליות נוטות להרחיב את הקטלוגים והשערים הדקורטיביים. כך למשל תוכלו למצוא שערים חשמליים שעשויים מזכוכית או משלבים בעיצוב חלקיקי זכוכית בצבעים שונים. כמו כן, תוכלו למצוא שערים חשמליים העשויים אלומיניום בתרכובות שונות, שזהו חומר שנוח לעבוד ולעצב אותו ביתר נוחות וקלות. שערים מעוטרים, כוונתם לפרזולים שונים המהווים חלונות בתוך השער הגדול, שהם עשויים דוגמאות שונות בהתאם לסגנון האישי הרצוי. ניתן להזמין שערים מעוטרים מקטלוג מוכן וכמו כן לעצב באופן עצמאי ולהזמין שערים חשמליים באופן מיוחד.

סוגי עיטורים

עיטורים, כאמור, מופיעים על גבי שערים חשמליים וגם שערי ברזל שעשויים חומרים שונים - מתכות, ברזל, אלומיניום, זכוכית ועוד. העיטורים עצמם עשויים אלומיניום. סוגי העיטורים לרוב מאפשרים בחירה בין שזירות שונות של חוטי האלומיניום, כשברוב המקרים אלה דוגמאות שונות של פרחים וצמחים. ישנם עיטורים המעטרים את חלקו העליון של השער, את ציריות החיבור בין שערי כנף או באמצע השער. קרוב לודאי שלא תמצאו שערים שכולם עשויי עיטורים, וזאת בשל העובדה כי קל יותר לחדור מתכת שאינה יצוקה וצפופה. זאת הסיבה שעיטורים לא יהוו יותר מ-15% משטח השער, אם כי האחוזים משתנים מעת לעת ומיצרנית אחת לאחרת.  

שערים חשמליים: טיפים

ההמלצה הראשונה בכל הקשור לשערים מהסוג הזה היא לבחור את סוג השער, לפני שבוחרים את העיטורים. לפי תנאי השטח וצרכי הביטחון, יש לבחור את החומר הנכון לבניית השער, הגודל, הרוחב ומערכת ההפעלה. רק לאחר מכן יש לבחור את דוגמת העיטורים. חשוב לדעת כי כמעט כל סוג שער שתבחרו ניתן לעיבוד מחודש ולהוספת העיטורים, לכן אל תדלגו בין השלבים וזכרו את סדר העדיפויות הנכון. המלצה נוספת קשורה בהליך ההתקנה. לא מדובר במלאכה שמתאימה לחובבנים שאינם אנשי מקצוע. יש לקחת פרמטרים רבים בחשבון כמו מידות, תשתית, חיבורים, מתח חשמלי ועוד, שרק מתקין מקצועי וותיק מכיר את הדגשים הקטנים כמו את הגדולים.

Powered by Artvision | Truppo Websites