אז מה בעצם צריכה לעשות גדר חשמלית?

רועה אלקטרוני

ובכן, רבים חושבים שגדר חשמלית אמורה לעצור פיזית את בעל החיים אשר נוגע בה אך מחשבה זו אינה נכונה מכיוון שהגדר היא לא זו שמונעת מבעלי החיים להתקרב אלא מכת החשמל שהיא מספקת. אותו פולס חשמלי שמרגיש בעל החיים מביא אותו ללמידה אינסטינקטיבית שמגע עם הגדר כרוך בחוויה שלילית ולא נעימה ובכך בעל החיים נמנע מלהתקרב לגדר פעם נוספת. לעומת זאת, גידור פאסיבי מסוגים שונים (שאין בהם כאמור שום אמצעי מעניש כמכת החשמל) גורמת לבעלי החיים לפתח מוטיבציה לעבור את הגדר ולהתמודד בעצם עם הגדר הרגילה על ידי טיפוס מעליה, כרסומה וחפירה מתחתיה.

קמתם בבוקר וגיליתם שוב שהגדר שלכם פרוצה. מישהו רמס וחצה את הגדר פעם נוספת, בעלי חיים נגועים במחלות נכנסו לשטח החקלאי ותקפו את בעלי החיים שלכם ופשוט נמאס לכם לעבור את אותו הסרט פעם נוספת, כעת ניתן לשנות את כל זה. על ידי התקנת גדר חשמלית תוכלו לחסוך עלויות בהתקנת גדר רגילה שנהרסת פעם אחר פעם.

כאשר הגדר החשמלית מותקנת תוך חיסכון במבודדים ואביזרי גידור מתאימים , התקנת מספר חוטים מועט שאינו מתאים כתוצאה מחוסר ניסיון והדרכה מקצועית תהליך הלמידה של בע"ח השונים לא יהיה רציף ,חד משמעי ומושרש דבר אשר יפגע ביעילות הגדר החשמלית.

חשוב לזכור ולדעת שכאשר מתקנים גדר חשמלית יש לבחור את אנשי המקצוע המובחרים ביותר בתחום מכיוון שאם התקנה של גדר חשמלית נעשית בצורה לא נכונה הגדר החשמלית לא תהווה גורם מעניש ומלמד.

Powered by Artvision | Truppo Websites